Честитка до младите од братот пилот!

Место за интересни фотографии, видеа и линкови.
A place for interesting photos, videos and links.

Честитка до младите од братот пилот!

Postby KVARK » 10 Apr 2013, 15:20

Оригинално!

http://zazabava.com/mu-ja-chestitashe-v ... rben-avion

Претпоставувам дека е Хариер во прашање?
Останете желни за знаење! Останете несериозни!

Стив Џобс
KVARK
Политички комесар
Политички комесар
User avatar
 
Posts: 3753
Joined: 06 Aug 2006, 22:39
Location: New Foxсиче!

Re: Честитка до младите од братот пилот!

Postby IgorMKD » 10 Apr 2013, 20:58

Да Harrier е. Баш ме интересира дали баткава ќе има консеквенци.
"Igor, dojde vreme skoloto da e posledna sansa za onie koi nemaat nikakov drug talent ;)".
IgorMKD
Астронаут
Астронаут
User avatar
 
Posts: 15307
Joined: 23 Nov 2006, 14:06
Location: Автокоманда, Скопје

Re: Честитка до младите од братот пилот!

Postby Skopjeair » 11 Apr 2013, 08:13

Што ќе му направат? Ќе го вратат дома?
I fly BELL 206 when I am sober!
Skopjeair
H.M. MURDOCK
H.M. MURDOCK
User avatar
 
Posts: 3184
Joined: 12 Oct 2006, 09:23

Re: Честитка до младите од братот пилот!

Postby IgorMKD » 11 Apr 2013, 08:23

Не до толку, ама едно рибање дебело у пакет со санкции по однос на напредок во кариера, а можеби и пенали по плата.
"Igor, dojde vreme skoloto da e posledna sansa za onie koi nemaat nikakov drug talent ;)".
IgorMKD
Астронаут
Астронаут
User avatar
 
Posts: 15307
Joined: 23 Nov 2006, 14:06
Location: Автокоманда, Скопје

Re: Честитка до младите од братот пилот!

Postby MaKoM » 11 Apr 2013, 08:31

IgorMKD wrote:Не до толку, ама едно рибање дебело у пакет со санкции по однос на напредок во кариера, а можеби и пенали по плата.


E не ми се верува. сепак е за добро дело направено и не е кој знае какво „хулиганство“ мислам дека нема ништо да му направат , а мислам и дека има прашано ....
...shoveling shits up the hill...
MaKoM
Капетан на Concorde
Капетан на Concorde
User avatar
 
Posts: 4639
Joined: 04 Aug 2006, 18:07
Location: Strumica R. Makedonija


Return to Галерија и линкови / Gallery and links

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest